Platform for Landscape, Architecture and Culture Spolek z Jablonce nad Nisou
věnující se kultivaci veřejného prostoru města a krajiny
Platform for Landscape, Architecture and Culture Občanské sdružení z Jablonce nad Nisou věnující se kultivaci veřejného prostoru města a krajiny

Nela Maruškevičová a Petra Mrňová – KoExistence

středa 15. 9. v 18.00 / Galerie Kaplička, ul. Palackého, Jablonec n. N. - Mšeno

Po dlouhé době prázdnin a dovolených se můžete opět těšit na vernisáž v Galerii Kaplička, která se uskuteční už ve středu 15. září v 18 hodin.

Do kapličky nám opět zavítá absolventka jablonecké střední umělecké školy Nela Maruškevičová, která nás spolu s Petrou Mrňovou překvapí svojí instalací na pomezí textilní tvorby a malby.

Výstavu bude možné po skončení vernisáže shlédnout okénkem ve dveřích kapličky, a to až do 15. října.

Nela Maruškevičová a Petra Mrňová – KoExistence (15. 9. – 15. 10. 2021)

O výstavě

Společné soužití je nezbytností k dosažení rovnováhy jednotlivce. Dobrý vztah vůči ostatním znamená i dobrý vztah k sobě samému a vytváří tak každodenní obohacující zážitek, jehož si běžně nevšímáme. Koexistence charakterizuje náš přístup ke společné výstavě. Nevíme, jaká díla pro daný prostor vytvoříme, zda si budou blízká či zcela rozdílná, nebo o jaké médium se jedná. Naším cílem je vytvořit společnou harmonii a respekt, jenž bude spojnicí mezi našimi médii, podobně jako je spojujícím článkem ve světě, v němž žijeme. Zcela solitérní existence je nemožná, jsme všichni propojeni.

Prosíme všechny návštěvníky vernisáže, aby dodržovali všechna aktuálně platná protiepidemická opatření.

Děkujeme a těšíme se na vás!

Podobné příspěvky