Platform for Landscape, Architecture and Culture Spolek z Jablonce nad Nisou
věnující se kultivaci veřejného prostoru města a krajiny
Platform for Landscape, Architecture and Culture Občanské sdružení z Jablonce nad Nisou věnující se kultivaci veřejného prostoru města a krajiny

Ója Veselá a Padá penis něco si přej: Kaplička má závoj

10. 4. - 20. 5. 2024 / Galerie Kaplička

Ve středu 10. dubna v 18 hod vás srdečně zveme na další vernisáž Galerie Kaplička.

Tentokrát se vám představí Ója Veselá a uskupení Padá penis něco si přej a jejich společný happening Kaplička má závoj.

ÓJA(*1988)

vystudovala obor Grafické a plastické rytí kovů na SUPŠ a VOŠ v Jablonci nad Nisou. Jako výtvarnou techniku používá nejraději linoryt. Pořádá dílny linorytu pro začátečníky. První samostatnou výstavu měla v minulém roce. Aktuálně je na cestě její výstava z cyklu Non Ora Et Non Labora. Výstava je aktuálně na svém druhém zastavení v německé Kreismusikschule Dreiländereck v Žitavě.

Padá penis něco si přej

Dvě holky, dva mikrofony, čtyři prsa, dvacet prstů. Rapujeme, smějeme se, brečíme, tančíme. Jsme zoufalé a sprosté a prvoplánově prosté. Jsme dvě nevěsty bez prstýnků. Přejete si něco, když padá hvězda? A když padá penis?

O výstavě

Anulace – happening jehož výsledkem bude třeba důkaz o tom, že se nikdy neudál. Přineste si v duchu událost, nejlépe milostnou, kterou chcete sprovodit ze světa, tak, jako by se nikdy nestala. Společně zachytíme tyto události do sítě a necháme je v odsvěcené kapličce anulovat jako v mikrovlnce.

Podobné příspěvky