Platform for Landscape, Architecture and Culture Spolek z Jablonce nad Nisou
věnující se kultivaci veřejného prostoru města a krajiny
Platform for Landscape, Architecture and Culture Občanské sdružení z Jablonce nad Nisou věnující se kultivaci veřejného prostoru města a krajiny
Svátek hudby 2015

Svátek hudby 2015

21.6. 2015 od 14:00 / centrum Jablonce

Letos poprvé se i PLAC připojil k mezinárodní akci Svátek hudby, která má své kořeny a více než třicetiletou historii ve Francii a postupně se rozšířila do celého světa. Každý rok se tak v den letního slunovratu scházejí milovníci hudby v ulicích měst ke společné oslavě hudby a muzicírování.

I když to tak zpočátku nevypadalo, počasí nám nakonec přálo a tak se mohl celý program uskutečnit venku, bez jediné dešťové kapky!

Od 14 až do podvečerních hodin se jsme se spolu s několika desítkami návštěvníků procházeli ulicemi Jablonce po hudebních zastaveních různých žánrů. Slyšeli jsme autorské písně s kytarou, jazz, alternativní performanci, sambu a bossa novu, trash kazoo jazz i světové hity hrané na tradiční nástroje.

Všichni účinkující vystoupili bez nároku na honorář, vstup na celý program byl volný.

Jsme rádi, že se nám podařilo oživit jablonecké ulice, v nedělním odpoledni většinou opuštěné. Atmosféra byla skvělá, jak můžete ostatně vidět na přiložených fotkách.

 

 

svátek_hudby_2015_program

Podobné příspěvky