Platform for Landscape, Architecture and Culture Spolek z Jablonce nad Nisou
věnující se kultivaci veřejného prostoru města a krajiny
Platform for Landscape, Architecture and Culture Občanské sdružení z Jablonce nad Nisou věnující se kultivaci veřejného prostoru města a krajiny
24 / Vladimír Balda a Petr Šmídek

24 / Vladimír Balda a Petr Šmídek

Pátek 27.2. 2015 v 18:30 / Knihkupectví Serius

Ing. Arch. Vladimír Balda (*1972) absolvoval Fakultu architektury ČVUT v Praze. Studium zakončil v roce 2001 diplomovým projektem u Prof. Aleny Šrámkové. Dva roky pracoval v rámci IT firmy jako konzultant a lektor CAD aplikací pro oblast architektury a stavebnictví. Od roku 2003 působí na Fakultě umění a architektury TU v Liberci jako odborný asistent v ateliéru navrhování a současně jako vyučující předmětu CAD. Souběžně provozuje vlastní architektonickou praxi. Člen ČKA a podporující člen Centra pasivního domu.

Ing. arch. MgA. Petr Šmídek, Ph.D. vystudoval architekturu mimo jiné na Akademii výtvarných umění v Praze (2005) a je redaktorem zahraniční rubriky internetového portálu o architektuře www.archiweb.cz. Na Fakultě umění a architektury TU v Liberci působí jako vedoucí ateliéru 1.ročníku.

Přednáška se věnovala knize Cesty do Polska, která vznikla na Fakultě umění a architektury v Liberci, jako součást řady původců v rámci projektu Architektura mimo centra.

BALDA, V., ŠMÍDEK, P. (ed.). Cesty do Polska. Liberec: FUA TUL, 2014.

 

Podobné příspěvky